Okul Yönetim Yazılımı
ile Okulunuzda Otomasyon Vakti!

Öğrencileri takip etmek, veli iletişimini sağlamak, öğretmenlere vakit kazandırmak, sınav yapmak, sınavları paylaşmak, duyuru yapmak ve daha onlarca özellik için OvB SİSTEMİ ® ile tanışın.

okul yönetim yazılımı

Neden okul yönetim yazılımı kullanmalısınız?

İyi bir okul yönetimi yazılımı, bir eğitim kurumunun ihtiyaç duyabileceği tüm özelliklere sahip olmalıdır. Tahsilat takibinden duyurulara, devamsızlık takibinden dönem değerlendirmelerine kadar okulunu en verimli şekilde yönetmek gerekir.

Tüm bu işlemler insan eliyle gerçekleştirildiği takdirde hem zaman kaybına yol açıyor hem de bu işlemleri yapacak personeller için belirli bir bütçe ayrılması gerekiyor. Okul yönetim yazılımı ise tüm bunların yalnızca tek bir tıklamayla gerçekleştirilmesini sağlıyor.

OvB SİSTEMİ® işte tam da burada devreye giriyor!

 • Duyurular için ekstra maliyete gerek kalmaz, iOS ve Android uygulamalarından maliyetsiz bildirim gönderilebilir.
 • Sınavların hazırlanması, okunması, raporlanması; OvB ile 10 dakika içerisinde tamamlanabilir.
 • OvB ile ödev verme işlemleri ortalama 10 saniye gibi kısa bir sürede gerçekleştirilebilir.
 • Öğrencilerin ve öğremenlerin takibi kolayca yapılabilir.
 • E-Sınav ve E-Sınıf modülleri ile uzaktan eğitim imkanı mevcut.
 • E-Servis ile veliler servisteki çocuklarını takip edebilirler.

OvB®'den Teklif Alın

Eğitim kurumunuz için bir şeyler yapma vakti geldi. Aşağıdaki formu doldurun OvB®‘nin fırsatlarından yararlanın.

Formu göndererek gizlilik politikamızı kabul etmiş olursunuz. Size gönderdiğimiz herhangi bir e-postanın altbilgisindeki bağlantıyı tıklayarak istediğiniz zaman aboneliğinizi iptal edebilirsiniz

OvB®'nin Farkını Yaşayanların Yorumları

 • OvB, gelişmiş bir okul yönetim programı. Okulumuzdaki bir çok işi kolaylaştırıp bizlere zaman kazandırıyor. Kendini sürekli geliştiriyor ve çok önemli özelliklere sahip. Her zaman ulaşabildiğimiz bize sürekli destek veren bir ekipleri var.

  Ercan Çadırcı

  Ankara İncek İngiliz Kültür Koleji Genel Müdürü
 • OvB Sistemi ile 1yıl önce tanıştık ve kullanmaya başladık. Kullanımı benzer programlara göre son derece pratik, ve çok hızlı çalışıyor. Ölçme ve değerlendirme sistemi gerçekten başarılı. Etüt, ödev, duyuru gibi modülleri de son derece iyi çalışıyor. Ayrıca sürekli kendini geliştirip yenilikler ekliyorlar. En son uzaktan eğitim modüllerini de sisteme eklediler.

  Emre Çiftçi

  Ankara Özel Denge Koleji Koordinatörü
 • OvB’yi 3 yıldır tüm okullarımızda kullanıyoruz. Özellikle ödev kontrol sistemi, duyuru ve bilgilendirme özellikleri, ölçme değerlendirme modülünü çok başarılı buluyoruz. Eğitim ve hizmet konusunda da ekip olarak çok memnunuz.

  Ali Uğur

  Antalya Birey Koleji Kurucusu Temsilcisi

2020 OvB © Tüm haklarımız saklıdır.